PROJEKT “AKTYWNOŚĆ SPORTOWA NA GRANICY”PROJEKT “AKTYWNOŚĆ SPORTOWA NA GRANICY” (SPORT ACTIVITY ON THE BORDER)PROJEKT “AKTYWNOŚĆ SPORTOWA NA GRANICY”

Rusza rekrutacja do polsko-czeskiego projektu sportowego.

Projekt “Aktywność sportowa na granicy” (Sport activity on the border) jest realizowany wraz ze szkołą Základní škola a Mateřská škola Borovského z Karviny w ramach Funduszu Wyszehradzkiego V-4 Gen Mini Granty.

Działania projektowe skupią się na aktywności ruchowej uczniów obu szkół, prezentacji nowych dla każdego z partnerów form aktywności ruchowej, prezentacji zasad zdrowego trybu życia, żywienia. Planowane są także wycieczki krajoznawczo turystyczne w Beskidy po obu stronach granicy.

Projekt będzie realizowany w języku angielskim.

W projekcie zaplanowano 2 mobilności uczniów i nauczycieli w okresie 1.02.2024 r. do 31.08.2024r.
– mobilność czeskiej grupy 13 uczniów i 2 nauczycieli do Polski w dniach  11-13 marca 2024 r.
– mobilność polskiej grupy 12 uczniów i 3 nauczycieli do Czech w dniu 26 kwietnia 2024 r.
– mobilność polskiej grupy 12 uczniów i 3 nauczycieli do Czech w dniach  20-22 maja 2024r.

Projektu „Sport na granicy” finansowany ze środków Funduszu Wyszehradzkiego V4 Gen Mini-Grants #Visegradfund International Visegrad Fund.

Zainteresowani udziałem w projekcie uczniowie powinni zapoznać się z Regulaminem rekrutacji, do 16 lutego br. wypełnić Formularz zgłoszeniowy dostępny od 22 stycznia 2024 r. do 16 lutego 2024 r. godz 15.00 dostępnego pod adresem: https://forms.office.com/e/a9zL6y4wYz (do wypełnienia formularza niezbędne jest zalogowanie na swoje konto Office), oraz dostarczyć do Koordynatorki projektu p. Bogumiły Michalewskiej) do 16 lutego 2024 r. godz 15.00. wersji papierowej Załącznika 1, 2 i 3.

Przydatne linki:
– formularz zgłoszeniowy: https://forms.office.com/e/a9zL6y4wYz
Regulamin rekrutacji, Regulamin rekrutacji,
Załącznik 1 – Oświadczenie rodziców/opiekunów prawnych,
Załącznik 2 – Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych,
Załącznik 3 – Oświadczenie o stanie zdrowia.

Koordynatorem projektu jest Pani Bogumiła Michalewska, która udzieli zainteresowanym szczegółowych informacji.

Projekt o wartości 5 250€ zostanie sfinansowany z środków Funduszu Wyszehradzkiego V-4 Gen Mini Granty.

/17 stycznia 2024/