UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO DLA KLAS 1-7
W upalny, słoneczny dzień społeczność naszej szkoły zebrała się na uroczystym zakończeniu roku szkolnego. Był to czas podsumowań, gratulacji oraz wręczenia świadectw. Były również kwiaty, uściski i życzenia bezpiecznych, pełnych radości wakacji. Podczas uroczystości w szczególny sposób pożegnaliśmy również odchodzącą na zasłużoną emeryturę Małgorzatę Jędrejek, dziękując jej za wieloletnią pracę, zaangażowanie i serce włożone w wychowanie kolejnych pokoleń uczniów.








