TO BYŁ SPŁYW KAJAKOWY KLASY 8B Z AKTYWNYMI
Klasa 8b wzięła udział w fantastycznym spływie kajakowym z AKTYWNYMI. Nie zabrakło świetnej zabawy, śmiechu i wodnych atrakcji. Wspólnie spędziliśmy aktywnie czas na świeżym powietrzu, ciesząc się piękną pogodą i doskonałą atmosferą. To był dzień pełen niezapomnianych wrażeń i super zabawy w wodzie!


















