NIEZAPOMNIANY KOMERS KLAS ÓSMYCH
W czwartek 18 czerwca uczniowie klas 8a i 8b uczestniczyli w Komersie, który odbył się w restauracji Europa. Był to wyjątkowy wieczór pełen radości, wspólnej zabawy i niezapomnianych chwil. W pięknie przygotowanej sali ósmoklasiści świętowali zakończenie ważnego etapu swojej edukacji, bawiąc się przy muzyce i spędzając czas w gronie koleżanek, kolegów oraz nauczycieli.

