NOWA RADA UCZNIOWSKA WYBRANA!

Dziś społeczność szkolna poznała przedstawicieli nowo wybranej Rady Uczniowskiej na rok szkolny 2026/2027. Członkowie Rady zostali wyłonieni w demokratycznym głosowaniu uczniów, którzy oddali swoje głosy na kandydatów cieszących się ich zaufaniem.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wybranym przedstawicielom i życzymy wielu ciekawych inicjatyw, satysfakcji z podejmowanych działań oraz owocnej współpracy na rzecz całej społeczności szkolnej. Powodzenia w realizacji planów i pomysłów!

Członkowie nowej Rady Uczniowskiej to:
Adam Bryła Przewodniczący
Jan Łukawski
Julia Mikołajec
Zofia Mokry
Zofia Doliba
Sofiia Matvieikina 
Nikola Listwoń
Julia Ferdyn
Hanna Jachym
Julia Kocemb
a
Opiekun Rady Uczniowskiejmgr Izabela Łapeta