UROCZYSTOŚCI SZKOLNE - ROK SZKOLNY 2010 / 2011

Apel - Rybnik - Nasze Miasto
Rybnik-Nasze Miasto Rybnik-Nasze Miasto Rybnik-Nasze Miasto Rybnik-Nasze Miasto
Odsłonięcie tablicy "Szkoła Odkrywców Talentów"
Odsłonięcie tablicy Szkoła Odkrywców Talentów Odsłonięcie tablicy Szkoła Odkrywców Talentów Odsłonięcie tablicy Szkoła Odkrywców Talentów Odsłonięcie tablicy Szkoła Odkrywców Talentów
Odsłonięcie tablicy Szkoła Odkrywców Talentów Odsłonięcie tablicy Szkoła Odkrywców Talentów> Odsłonięcie tablicy Szkoła Odkrywców Talentów Odsłonięcie tablicy Szkoła Odkrywców Talentów
Uroczysta Akademia z okazji Dnia Górnika - 2.12.2010 r.

Dnia 2.12.2010 r. w SP nr 1 w Rybniku odbyła się uroczysta Akademia z okazji Dnia Górnika. Akademię przygotowali uczniowie z klas: I a, IV a, V a, Vi, VI a oraz dzieci z kółka wokalno-instrumentalnego pod kierunkiem nauczycieli: p. mgr Eweliny Kudełko, p. mgr Joanny Wieczorek, p. mgr Anny Matczak (opiekuna szkolnego Kabaretu), p. mgr  Agnieszki Dziwoki, p. mgr Janiny Pukowiec. Akademię uświetnili goście – górnicy KWK Chwałowice: p. Wiesław Mańka, p. Krzysztof Byczek, p. Adam Gibadło oraz przedszkolaki z Przedszkola nr 1 w Rybniku.
Na Akademii uczniowie mogli słyszeć teksty mówione gwarą śląską, którą należy pielęgnować w naszym mieście.

Dzień Górnika

- Archiwum - Uroczystosci szkolne - rok szkolny 2009/2010