KONKURSY - ROK SZKOLNY 2013 / 2014

Karol Tokarski uzyskał tytuł Laureata za zajęcie 5 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Albus 2014 z języka angielskiego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Karol Tokarski

Karol Tokarski zdobył Dyplom za bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny. Gratulujemy.

/uzupełniono 6 marca 2015 r./

Uczeń klasy 5a - Karol Tokarski zdobył tytuł Laureata I stopnia (liczba punktów 96/100) w XX Edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus. Gratulujemy wyniku.

/uzupełniono 6 marca 2015 r./

Ewa Fojcik zajęła III miejsce w XVIII Ogólnopolskim Górskim Biegu Magurki w kategorii GR2. w Bielsku - Białej.

EWA FOJCIK

EWA FOJCIK MEDAL

/14 maj 2014r./

Matylda Wajner

Matylda Wajner zdobyła Nagrodę Specjalną w Młodzieżowym Festiwalu Muzycznym zorganizowanym pod Patronatem Honorowym Starostwa Powiatu Rybnickiego. Gratulacje.

/7 maj 2014r./

Matylda Wajner wywalczyła Nominację do II etapu XIX Konkursu Piosenki WYGRAJ SUKCES. Życzymy dalszych sukcesów.

Matylda Wajner

/7 maj 2014r./

Karol Tokarski otrzymał tytuł Mistrza Logicznego Myślenia za zajęcie 6 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia.

Anna Szymura otrzymała tytuł Mistrza Logicznego Myślenia za zajęcie 7 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia

Anna Szymura
Sandra Grolik otrzymała tytuł Mistrza Logicznego Myślenia za zajęcie 8 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia.
Wojciech Przybylski otrzymał tytuł Mistrza Logicznego Myślenia za zajęcie 9 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia.

Sandra Grolik

Wojciech Przybylski

- Mateusz Piątek otrzymał tytuł Eksperta Logicznego Myślenia za zajęcie 11 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia.
- Paulina Konkol otrzymała tytuł Eksperta Logicznego Myślenia za zajęcie 12 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia.
- Pola Karczmarek otrzymała tytuł Eksperta Logicznego Myślenia za zajęcie 13 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia.
- Karol Draga otrzymał tytuł Eksperta Logicznego Myślenia za zajęcie 13 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia.

Mateusz Piątek

/7 maj 2014r./

Matylda Wajner wywalczyła II miejsce w kategorii solistów w IV Konkursie Piosenki Śląskiej "Karlik".

Matylda Wajner uzyskała Nominację do XXI regionalnego Przeglądu Pieśni "Śląskie Śpiewanie" im. Prof. Adolfa Dygacza. Gratulujemy.

MATYLDA WAJNER

/28 kwiecień 2014r./

KAROL TOKARSKI

Karol Tokarski wywalczył tytuł MISTRZA ORTOGRAFII RYBNICKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH. Gratulacje.

/28 kwiecień 2014r./

Matylda Wajner zajęła III miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku. Gratulujemy.

MATYLDA WAJNER

/11 kwiecień 2014r./

Wyniki uczniów naszej Szkoły uzyskane w Miejskich Zawodach Pływackich zorganizowanych przez Miejski Szkolny Związek Sportowy:

- Kamil Kurzak zajął I miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym chłopców klas III.
- Łukasz Piórecki zajął I miejsce na dystansie 50m stylem grzbietowym chłopców klas V.
- Mikołaj Pricop zajął I miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym chłopców klas V.
- Laura Kuczera zajęła II miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym dziewcząt klas III.
- Maksymilian Amalio zajął II miejsce na dystansie  50 m stylem dowolnym chłopców klas III.
- Zuzanna Łojek zajęła III miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym dziewcząt klas III.
- Hanna Piotrowska zajęła III miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym dziewcząt klas IV.
- Nasza drużyna pływacka wywalczyła I miejsce w sztafecie 4x50m stylem dowolnym  chłopców klas V-VI.

PŁYWANIE

/9 kwiecień 2014r./

Bartosz Toś wywalczył III miejsce w Konkursie Pierwszej Pomocy w kategorii klas trzecich zorganizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w Rybniku. Gratulujemy.

BARTOSZ TOŚ

/29 marzec 2014r./

KAROL TOKARSKI

Karol Tokarski zdobył Dyplom za udział w finale IV Międzyszkolnego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego "Z przyrodą na ty!" zorganizowanego przez Zespół Szkół Urszulańskich w Rybniku. Gratulujemy!

/25 marzec 2014r./

Uczeń klasy 5b - Szymon Wąż zdobył Wyróżnienie za udział w IV Międzyszkolnym Konkursie "Wykreuj historię" w kategorii "Historyczna gra planszowa". Gratulujemy :)

SZYMON WĄŻ

/6 marzec 2014r./

JAKUB WĄŻ

Jakub Wąż otrzymał Nagrodę w VII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Z PĘDZLEM PRZEZ ŚWIAT" zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław - Krzyki "ETNO - OBLICZA OBLICZA LUDZKICH KULTUR" 2014. Gratulujemy.

/13 luty 2014r./

Matylda Wajner z Ogniska Pracy Pozaszkolnej - Zespół "Przygoda" zdobyła I miejsce oraz Nagrodę Publiczności w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Śląskiej "Karolinka 2013".

NAGRODA PUBLICZNOŚCI

/18 grudnia 2013r./

WYRÓŹNIENIE

Karol Tokarski zdobył Wyróżnienie za zajęcie 12 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Multitest 2013 z historii. Gratulujemy.

/15 grudnia 2013r./

Wiktoria Budka zdobyła I miejsce w konkursie na najpiękniejszy kalendarz adwentowy "Radość oczekiwania" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi nr 34 w Rybniku.

III miejsce

Paulina Konkol zdobyła III miejsce w konkursie na najpiękniejszy kalendarz adwentowy "Radość oczekiwania" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi nr 34 w Rybniku.

/15 grudnia 2013r./

Uczeń klasy 1 a - Piotr Mitura w Mistrzostwach Polski w Speed Stacks wywalczył:
I miejsce w dyscyplinie 3-3-3 w grupie wiekowej 7 - 8 M,
II miejsce w dyscyplinie cycle w grupie wiekowej 7 - 8 M,
II miejsce w dyscyplinie 3-6-3 w grupie wiekowej 7 - 8 M.

Gratulujemy sukcesu!

MITURA

Mitura

/28 pażdziernika 2013r.