KONKURSY - ROK SZKOLNY 2011 / 2012

Uczniowie klasy 5a: Szymon Hadam, Jakub Marzec i Monika Reclik zajęli III miejsce w I Międzyszkolnym Turnieju Mitologicznym "Mitologia na wesoło".

DAGMARA WÓJCIK

Dagmara Wójcik uzyskała Dyplom Laureata za zajęcie I miejsca w szkole w IV Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym "Klio 2012" w kategorii - Test Wiedzy. Konkurs zorganizowało Centrum Edukacji Historycznej "KLIO".

/11 czerwca 2012 r./

Monika Reclik wywalczyła III miejsce w XXX Festiwalu Piosenki Dziecięcej im. T. Paprotnego.  Uczennica startowała w grupie wiekowej 11 - 13 lat. Festiwal został zorganizowany przez Dom Kultury w Rybniku Chwałowicach.

MONIKA RECLIK
DAGMARA WÓJCIK

Uczennica klasy szóstej - Dagmara Wójcik, wzięła udział w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Polskiego z Elementami Historii dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego i uzyskała tytuł Laureata.

/26 kwietnia 2012 r./

Wiktoria Jabłukiewicz i Mikołaj Pricop zdobyli III miejsce w Konkursie Pierwszej Pomocy zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Rybniku. Uczniowie wywalczyli trzecią lokatę w odpowiednich kategoriach: Wiktoria w kategorii - "Klasy drugie" a Mikołaj w kategorii - "Klasy trzecie". Gratulujemy.

/27 marca 2012 r.

Uczennice klasy 5i: Julia Rymut i Julia Franke wywalczyły II miejsce w III Powiatowym Konkursie Tańca Amatorskich Zespołów Tanecznych zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku w dniu 02.03.2012 r. Gratulujemy.

II MIEJSCE

/22 marca 2012 r./

EWA FOJCIK

Uczennica klasy IV a - Ewa Fojcik wywalczyła I miejsce w kategorii "dziewczęta klas IV - VI" w zawodach zorganizowanych w ramach XXI Pucharu Cieszyna - slalom, slalom gigant. Gratulacje!

/26 luty 2012 r./

Wyróżnienie dla Szkoły Podstawowej nr 1 w Rybniku za prezentację efektów projektu edukacyjnego, kreatywność oraz zaangażowanie uczniów i nauczycieli w przygotowanie stoiska podczas konferencji podsumowującej, zorganizowanej w ramach projektu "Szkoła dobrych pomysłów", współfinansowanego ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

WYRÓŻNIENIE

/21 luty 2012 r./

Dagmara Wójcik

Uczennica klasy 6a - Dagmara Wójcik zdobyła IV miejsce w etapie rejonowym XVII Konkursu Wiedzy Biblijnej dla Szkół Podstawowych w roku szkolnym 2011/2012".

/ 9 grudnia 2011 r./

W Młodzieżowym Domu Kultury w Rybniku odbył się XVII Festiwal Piosenki Turystycznej. W omawianym konkursie wystąpiły dwie uczennice naszej szkoły. Monika Reclik, jako solistka wywalczyła II miejsce, natomiast Ewa Fojcik zdobyła wyróżnienie.
Monika Reclik
Ewa Fojcik

/ 1 grudnia 2011 r./
Karol Tokarski (3a) i Wiktoria Budka (3b) zajęli zespołowo I miejsce w konkursie z języka angielskiego Young Masters of English.  Uczniowie przystąpili do konkursu w kategorii wiekowej klasy I-III. Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 34 w Rybniku w ramach projektu "Szkoła Dobrych Pomysłów". Gratulujemy wygranej.
Karol Tokarski - I miejsce  Wiktoria Budka

/ 4 listopada2011 r./

Uczennica klasy 5a - Hanna Gabryś uzyskała dwukrotną Kwalifikację do wystawy w IX edycji konkursu pt. "Kwiaty w różnych porach roku".

/ 10 października 2011 r. /

- Archiwum - Konkursy - rok szkolny 2013/2014