Z zycia szkoly
KONKURSY - ROK SZKOLNY 2009 / 2010 - ARCHIWUM

Małgosia Pałka - I miejsce

Małgorzata Pałka zdobyła I miejsce w VIII RYBNICKIEJ MIĘDZYSZKOLNEJ OLIMPIADZIE "WITAJCIE W ŚWIECIE MITÓW GRECKICH" zorganizowanej przez Szkołę Podstawową nr 18 w Rybniku. Gratulujemy sukcesu!

/20 maja 2010 r.

Uczennica klasy 3b - Monika Reclik zdobyła wyróżnienie na XIX MIĘDZYNARODOWYM FESTIWALU PIOSENKI I TAŃCA "MAJOWA NUTKA CZĘSTOCHOWA 2010"

Monika Reclik - Wyróżnienie

/20 maja 2010 r./

Anna Kopel
Uczennica naszej szkoły - Anna Kopel została laureatką konkursu plastycznego "Czas przemian, Rybnik 1990 - 2010". Konkurs zorganizowała Gazeta Rybnicka.

/29 kwietnia 2010 r.

Uczennica klasy 6i – Marlena Szewczyk zdobyła wyróżnienie w IX Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej „Słowo jak ziarno” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 18 w Rybniku.

Marlena Szewczyk - Wyróżnienie

/16 kwietnia 2010 r./

W dniu 25.03.2010 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Rybniku odbył się IV Międzyszkolny Konkurs Udzielania Pierwszej Pomocy pod hasłem „Potrafię ratować życie”. W kategorii klas trzecich I miejsce zdobył Jakub Marzec  z klasy 3a. W kategorii klas drugich III miejsce zajęła Iga Bielak. Gratulujemy.

Jakub Marzec - I miejsce
Iga Bielak - 3 miejsce

/16 kwietnia 2010 r./

Monika Reclik
Uczennica klasy 3a - Monika Reclik zdobyła I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piosenki Dzieci i Młodzieży zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie. Gratulujemy!

/6 kwietnia 2010 r./

Monika Reclik (3a) zajęła I miejsce w IV Rybnickim Festiwalu Kolędowym "Anioły Śpiewają..." zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 3 w Rybniku. Honorowy patronat nad Konkursem objął Prezydent Miasta Rybnika Adan Fudali,

/28 stycznia 2010 r./

Dagmara Wójcik
Uczennica klasy 4b - Dagmara Wójcik uzyskała II miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie "Mistrz czytania ze zrozumieniem" - "Dzwoneczki, dzwonki, dzwony" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 15 im. Księdza Prałata Konrada Szwedy w Rybniku.

/26 stycznia 2010 r./

W grudniu 2009 r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 34 w Rybniku odbył się Międzyszkolny Konkurs Bożonarodzeniowy „Na Stajenkę Betlejemską” oraz „Na Choinkę Ekologiczną”. Wśród laureatów Konkursu znaleźli się uczniowie naszej szkoły. Gratulujemy!
Szewczyk M.

Maria Wawoczny – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Bożonarodzeniowym „Na Stajenkę Betlejemską”

Marlena Szewczyk – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Bożonarodzeniowym „Na Stajenkę Betlejemską”

Krajczok J.
Skiba K.

Julia Krajczok - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Bożonarodzeniowym „Na Stajenkę Betlejemską”

Krystyna Skiba - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Bożonarodzeniowym „Na Stajenkę Betlejemską”

Piórecki Ł.
Kopel M.

Łukasz Piórecki – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Bożonarodzeniowym „Na Choinkę Ekologiczną”

Maja Kopel – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Bożonarodzeniowym „Na Choinkę Ekologiczną”

/11 stycznia 2010 r. /

II miejsce
Uczen klasy 6a - Grzegorz Furgol zajal II miejsce w XII Konkursie Wiedzy o Rybniku zorganizowanym w dniu 10 grudnia przez IV Liceum im. Mikolaja Kopernika w Rybniku. Gratulujemy!

/14 grudnia 2009 r. /
25 listopada w Knurowie odbyl sie Rejonowy Konkurs Piosenki Dzieciecej "Spiewac Kazdy Moze 2009". Nasza szkole reprezentowaly uczennice klasy 3a, które przystapily do Konkursu w kategorii "Solisci klas I - III". Monika Reclik zajela I miejsce a Patrycja Niedziela wyróznienie w omawianym Konkursie. Gratulujemy!
Monika Reclik
Patrycja Niedziela

/ 26 listopada 2009 r. /
Dyplom dla 6b