Z zycia szkoly
KONKURSY - ROK SZKOLNY 2008 / 2009 - ARCHIWUM

Dyplom Adasia Bakowskiego
Mamy pierwszych laureatów w konkursie miedzyszkolnym. Druzyna w skladzie: Adam Bakowski, Weronika Koska, Karol Kotlinski i Kacper Szymczyk zajela III miejsce w konkursie "Mój kosciól parafialny" zorganizowanym przez SP 13.

/ 20 pazdziernika 2008 r. /

13 Listopada 2008 r. odbedzie sie konkurs interdyscyplinarny. Temat konkursu "Robinsonowie i robinsonady".

/ 20 pazdziernika 2008 r. /

12 listopada w Szkole Podstawowej nr 11 odbyl sie V Konkurs Piesni Patriotycznej. Szkole reprezentowaly dwie solistki. Monika Reclik z klasy II a zdobyla I miejsce w kategorii klas I - III, a Magdalena Tyszlak z klasy V a zajela III miejsce w kategorii klas IV - VI. Gratulujemy.

I miejsce dla Moniki Reclik
III miejsce dla Magdaleny Tyszlak

/ 17 listopada 2008 r. /

2 miejsce - Grzegorz Furgol
1 grudnia w IV LO w Rybnik odbyl sie XI Konkurs Wiedzy o Rybniku. II miejsce w kategorii szkól podstawowych zajal nasz uczen Grzegorz Furgol z klasy 5 a. Gratulujemy.

/ 12 grudnia 2008 r. /

12 marca w Szkole Podstawowej nr 2 odbyl sie III  Miedzyszkolny Konkurs Udzielania Pierwszej Pomocy pod haslem "Potrafie Ratowac Zycie". Nasza szkole reprezentowali: Iga Bielak - klasa Ib, Jakub Marzec - klasa IIa i Marcin Gurtat - klasa III i.  Konkurs skladal sie z dwóch czesci: teoretycznej w której uczniowie rozwiazywali test, oraz praktycznej w której musieli wykazac sie czynna znajomoscia zasad udzielania pierwszej pomocy poszkodowanemu w wypadku.  Wyniki, które osiagneli sa imponujace:
Iga zajela II miejsce wsród uczniów klas pierwszych, Kuba zajal II miejsce wsród drugoklasistów. Najlepszym trzecioklasista okazal sie Marcin Gurtat. Gratulujemy sukcesu. Uczniów do konkursu przygotowywaly panie: Aleksandra Wojtas - Plisz i Mariola Bazan.

Dyplom - Iga Bielak
Iga Bielak
DYplom - Kuba Marzec
Kuba Marzec
Dyplom - Marcin Gurtat
Marcin Gurtat

/ 17 marca 2009 r. /

Uczennica klasy 3a - Dagmara Wójcik zdobyla I miejsce w konkursie Young Masters of English.
Dagnara Wójcik

/ 21 kwietnia 2009 r. /
Monika Reclik - 2 miejsce
Uczennica klasy 1a - Monika Reclik zajela 2 miejsce w Rejonowym Konkursie Muzyczno - Literacko - Plastycznym "Moja Rodzina" organizowanym przez Zespól Szkolno-Przedszkolny nr 4. Gratulujemy.

/ 24 kwietnia 2009 r. /
Druzyna klasy 6i w skladzie: Król Pawel, Portasinski Damian, Reclik Piotr zajela 3 miejsce w VIII Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym "Lesne Podchody" organizowanym przez Szkole Podstawowa nr 16 i Nadlesnictwo Rybnik.
 Król Pawel
Portasinski Damian
Piotr Reclik

/ 12 maja 2009 r. /
Piotr Reclik
Uczen klasy 6i - Piotr Reclik zdobyl wyróznienie w II Miedzyszkolnym Konkursie Korespondencyjnym "Jan Pawel II w Oczach Dzieci" pod honorowym patronatem Slaskiego Kuratora Oswiaty.

/ 22 maja 2009 r. /

Wyróznienia w konkursach ogólnopolskich

Mateusz Winny - wyróznienie w konkursie przyrodniczym - Oxford;

Kacper Kordas, Piotr Kruk, Damian Portasinski, Agnieszka Sopala, Sylwia Pieton, Pawel Król - wyróznienie w konkursie matematycznym Oxford;

Sebastian Lesny, Grzegorz Furgol, Damian Portasinski, Agnieszka Sopala, Mateusz Winny - wyróznienie w konkursie matematycznym Kangur.

/ 25 maja 2009 r. /
Uczennica klasy 2a - Monika Reclik zdobyla III miejsce w VI Europejskim Integracyjnym Festiwalu Piosenki Dzieciecej "Intermuza".
Monika reclik - 3 miejsce

/ 2 czerwca 2009 r. /

Uczniowie naszej szkoly wzieli udzial w Konkursie "Zapomniane zabytki" zorganizowanym przez Regionalny Osrodek Doskonalenia Nauczycieli i Informacji Pedagogicznej "WOM" w Rybniku. I miejsce w Kategorii "Reportaz fotograficzny" zajal Piotr Reclik. W kategorii "Reportaz plastyczny" III miejsce zajela Hanna Fojcik.
1 miejsce - Piotr Reclik
Hanna Fojcik - 3 miejsce

/ 2 czerwca 2009 r. /
Uczen klasy 5b - Kacper Plisz zdobyl wyróznienie w IV Regionalnym Konkursie dla Uczniów Dyslektycznych ze Szkól Podstawowych. Praca konkursowa zdobyla duze uznanie wsród obecnych na Konkursie uczniów i nauczycieli.
Wyróznienie - Kacper Plisz

- Archiwum - Konkursy - rok szkolny 2013/2014