AKCJE SPOŁECZNE

PODZIĘKOWANIE ZA UDZIAŁ W AKCJI „ŚWIĄTECZNA PACZKA DLA SENIORA”

Do tej akcji włączyli się bardzo licznie nasi uczniowie i nauczyciele. Zebraliśmy kilkanaście takich kartoników, jak ten na zdjęciu. Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję. „ Świąteczną Paczkę dla Seniora” na terenie szkoły koordynował samorząd uczniowski.

SP1 Rybnik Paczka dla Seniora PACZKA DLA SENIORA sp1 Rybnik
Pełna galeria po kliknięciu w link

UDZIAŁ IGI (klasa 5a) i IZABELI (nauczyciel) ŁAPETA W 24-GODZINNYM CHARYTATYWNYM MARATONIE PŁYWACKIM DLA BERENIKI

W sobotę (30 września) oraz w nocy z soboty na niedzielę Iga i Izabela Łapeta płynęły w 24-godzinnym maratonie charytatywnym.
Celem wydarzenia było zebranie środków na kosztowne leczenie ortopedyczne Bereniki Borkowskiej - 6-letniej dziewczynki z Łazisk zmagającej się z rozszczepem kręgosłupa, wodogłowiem i szeregiem towarzyszących temu schorzeń.

Iga Łapeta przepłynęła dystans 7000m

IGA ŁAPETA SP1 Rybnik