Mogę ja, mozesz ty - MOZEMY MY

STRONA INTERNETOWA PROJEKTU SZKOŁY PODSTAWOWEJ Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 1 IM. JANUSZA KORCZAKA WSPÓŁFINANSOWANEGO ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO
W RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO KAPITAŁ LUDZKI PODDZIAŁANIE 9.1.2

  O PROJEKCIE

aktualności

cele

regulamin

dokumenty
do pobrania

filmy o projekcie

zapytania ofertowe

kontakt

 1 ZAJĘCIA

dydaktyczno-wyrównawcze

rozwijające zainteresowania, zamiłowania i uzdolnienia

rozwijające wiedzę
i umiejętności

sportowe

Biofeedback

o charakterze psychologiczno – pedagogicznym wspierające rozwój ucznia


 3 GALERIA

2009/2010

2010/2011

2011/2012

 3

WCZEŚNIEJSZE PROJEKTY

Zakup nowoczesnego sprzętu ułatwiającego kształcenie uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

COMENIUS - uczenie się przez całe życie

Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy

Radosna Szkoła

Każdy Może Jeśli Chce

Równy Start
w Przyszłość ...


art_ryb


 


zb1

 


17.10.2011 r.cw

Zajęcia sportowe zorganizowane w ramach projektu na przykład na to, że rozwój fizyczny naszych uczniów jest równie ważny co rozwój umysłowy i emocjonalny. Gimnastyka korekcyjna na wesoło w naszej szkole to już nie tylko żmudne i wyczerpujące ćwiczenia, ale zajęcia dające uczestnikom wiele radości i uśmiechu (więcej).


10.10.2011 r.

zlotaNowoczesna szkoła nie tylko uczy, ale również umożliwia uczniom rozwijanie zainteresowań, zamiłowań i uzdolnień. Uczeń w szkole ma odkrywać i rozwijać swoje talenty. W myśl tej zasady na zajęcia kółka plastycznego uczęszczają uczniowie chcący rozwijać swoje zdolności i twórczą kreatywność (więcej).


03.10.2011 r.

IbW ramach  zajęć dydaktyczno-wyrównawczych organizowanych dla dzieci w młodszym wieku szkolnym doskonali się i utrwala umiejętności z zakresu czytania cichego i ze zrozumieniem. Uczniowie uzupełniają luki w wiadomościach z zakresu technik rachunkowych, uczą się logicznego myślenia, a także zastosowania nabytych umiejętności w praktycznym działaniu (więcej).


01.09.2011 r.

dydwyrWśród uczniów szkoły podstawowej zaczynają stopniowo różnicować się zainteresowania, ujawniają się uzdolnienia kierunkowe. Niejednokrotnie zaczynają pojawiać się również  trudności w nauce szkolnej. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze przeznaczone są  dla uczniów  wykazujących opóźnienia w nauce (więcej).


01.09.2011 r.

Od września ruszyła realizacja ostatniego etapu projektu. Nowy plan zajęć można znaleźć w zakładce plan zajęć.


22.03.2011 r.plakatmen

21.03.2011 r. odbyło się uroczyste nadanie Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Rybniku tytułu "Szkoły Odkrywców Talentów". W akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej ogłoszonej w "Roku Odkrywania Talentów" "Jedynka" jest pierwszą i jak na razie jedyną szkołą w mieście Rybniku widniejącą na ogólnopolskiej mapie "Szkół Odkrywców Talentów" (więcej).


 

 

 

PATRONAT MEDIALNY

 

PISZĄ O NASartma


tr


b


art01


nowiny


konf_bio_artuekap
Projekt „Mogę ja, możesz ty – możemy MY” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Design by Szablony.Maniak.Pl.